Menu

whatsappYAZILI TERCÜMELER

YAZILI TERCÜMELER

Yeminli ve Noter Tasdikli Tercümeler.
Profesyonel yeminli tercüman kadromuzla yasal sorumluluk gerektiren noter tasdikli tercüme hizmetimizdir.Tercümeleriniz valilik ,konsolosluk, dışişleri gibi istenen diğer tasdik işlemleri tarafımızca yapılır.

Kitap ,katalog,broşür,web sayfası
Her konuda Kitap,Dergi,Katalog,Web sitesi ve Broşürlerin istenilen her dilde yazılı çeviri hizmetidir.Özen ve hassasiyet gerektiren bu tercümeler konusunda uzman ve deneyimli tercümanlarımız tarafından itina ile yapılır.

Teknik,Tıbbi,Bilimsel Tercümeler
Uzmanlık gerektiren tercüme hizmetimizdir.Teknik şartnameler ve Bilimsel çalışmalar.Tıbbi bilgi gerektiren çalışmalar.Kullanım kılavuzları, ilaç prospektüsleri gibi teknik terim içeren tercümeleri deneyimli kadromuzla yapılan tercüme hizmetidir.

Ticaret ve İş tercümeleri
Her türlü ticari dökümanlar,sözleşmeler,faturalar,ihale şartnameleri,fizibilite raporları,her türlü bankacılık işlemleri,teklifler,kalite kontrol belgeleri,ticari yazışmalar şirketimizce konusun da uzman ve deneyimli kadromuzla yapılan tercüme hizmetidir.

Film CD,DVD tercümeleri
Her türlü cd,dvd,film,ses,görüntü kasetleri,yabancı uyruklu yada işi yalnızca bu olan kadromuz tarafından alt yazılı yada sesli, istediğiniz tüm dillere tercüme edilir.

Hukuki Tercümeler
Uluslar arası ve T.C. hukuku konusunda uzman hukukçu tercümanlar tarafından verilen yazılı tercüme hizmetidir.

Sanatsal ve Edebi Tercümeler
Sanat , Edebiyat v.b. konusunda uzmanlık gerektiren tercüme hizmetidir. Her türlü Şiir,Roman,Deneme,Makale,Köşe yazısı,v.b. istediğiniz tüm dillere tercüme hizmeti