Menu

whatsappMACARCA TERCÜME

MACARCA TERCÜME

Macarca belgelerinizi internet üzerinden zirve tercüme ye ulaştırabilir ve yine internet üzerinden göndermiş olduğunuz belgenin adetine göre en kısa zaman da Macarca yeminli tercümanımız tarafından sizlere ulaştırılır.

Macarca noter tasdikli belgeleriniz için sadece bizi aramanız yeterli motorlu kurye tarafından zirve tercümeyi aradığınız gün içinde (en geç 2 saat) belgeniz tarafımıza güvenle ulaştırılır. Ve büyük bir hassasiyetle en kısa zaman da belgeniz hedef dile çevirilip noter tasdiki yapılıp tarafınıza aynı şekil de motor kurye tarafından tercümenin bittiği gün en geç 2 saat içinde tarafınıza ulaştırılır.

Tercümenin teslim süresi (deadline) müşteri ile konuşulduktan sonra belirlenir, belirlenen tarih ve saatte gecikme olduğun da her 1 saat gecikme için müşteri zirve tercüme den 10 YTL tazminat bedeli alma hakkına sahiptir. Tercüme teslim tarihi ve tercümeye başlanılan tarih taraflar arasında tercüme teklif fişi dediğimiz elektronik belge ile yazıya dökülür ve bir kopyası müşteriye mail yoluyla iletilir, diğer nüshası zirve tercüme de portföy dokümanı olarak kalır.

Macarca tercüman tedariki

Her türlü ticari, hukuki vs. gibi Macarca sözlü tercüman taleplerinizde yeminli Macarca tercümanlarımız tarafından, sözlü birebir çevirilerimiz sizlere hizmette kolaylık sağlayabilmemiz açısından bizler için büyük önem taşımaktadır.

Macarca simültane tercüman

Konusunda uzman, deneyimli Macarca simültane tercümanlarımız, sizlere en iyi hizmeti dilediğiniz yerde vermek için zirve tercüme den talep beklemektedir.