Menu

whatsappBLOG

Ümraniye’nin ilk Tercüme Ofisi Zirve Tercüme

Sene 2008, bütün tercüme büroları, Kadıköy, Üsküdar, Eminönü, Karaköy, Mecidiyeköy, Şişli gibi daha merkezi konumlarda yer almaktayken, o yıllarda Ümraniye’de Tercüme bürosu açmak çok da mantıklı değildi. Fakat amacımız doğma büyüme Ümraniyeli olduğumuz için neden Ümraniye’de de bir tercüme bürosu olmasındı. Bu amaçla yola çıkarak Ümraniye’ye bir katma değer sağlamak amacıyla kuruldu Zirve Tercüme. İlk aylarda Ümraniye’de de bir tercüme bürosu olduğunu artık Ümraniye, Şile, Çekmeköy, Dudullu, Ataşehir ve yakınlarında bulunan birey ve şirketlerin kolaylıkla ulaşabileceği ve Tercüme ihtiyaçlarını karşılayacağı bir Tercüme Ofisi’ni insanlara kabul ettirmek biraz zor oldu, fakat zaman geçtikçe bunun meyvesini toplamakta bir o kadar zevkliydi. İşlerimizi en iyi ve en uygun fiyata Ümraniye ve Çevresine kolay ulaşılabilirliği ile gerçekleştirmiş olmakla Ümraniye’mize de bu anlamda büyük katkı sağlamış bulunmaktayız. Zaman bizim için her daim önemliydi, geçmişte Ümraniye’de yerleşik olan firmaların Tercüme işlerini Kadıköy, Üsküdar ve hatta Mecidiyeköy’de yaptırmaları onlar için hem ekstra maliyet ve hem de zaman kaybıydı, biz Ümraniye Zirve Tercüme olarak Ümraniye’deki Tercüme Büromuzla onları bu dertten kurtarmış olduk. Ümraniye’de bulunan bir çok noterle çalışarak müşterilerimiz hangi notere yakınsa o noterden tercümelerini tasdik ettirebilme imkanını sunduk. Hali hazırda Ümraniye’de toplamda 6 noterle çalışarak, müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmaya devam ediyoruz.
Çalıştığımız noterlerden bazıları; Üsküdar 17. Noterliği, Üsküdar, 15. Noterliği, Üsküdar 4. Noterliği, Üsküdar 20. Noterliği, Üsküdar 21. Noterliği, Üsküdar 37. Noterliği..
Siz hangi notere yakınsanız o noterden işlerinizi tasdik ettirelim. Ya da Belgenizi tamamıyla bize gönderin A’dan Z’ye tüm işlerinizi tek kalemde biz yapalım. Tercüme + Noter Tasdiği + Apostil + Konsolosluk onaylarının tamamını biz yapalım ve size teslim edelim.