Bizi Tanıyın


Zirve Tercüme 70+ dilde çeviri hizmeti veren bir tercüme bürosu ve yurt dışı danışmanlık hizmetleri veren bir danışmanlık şirketidir. Yurt dışın da Güney ve Orta Amerika ülkeleri ticari ve turizm danışmanlığı bunun yanı sıra her türlü konaklama ve Latin Amerika ile alakalı her türlü bilgi ve gereci sağlama da siz değerli dostlarımıza hizmet vermektedir.

Tercüme Ofisimiz size en iyi hizmeti verebilmek için, en hızlı zamanda, uygun ücret ve işin kalitesi bakımından en iyi olmayı kendisine görev bilmiş ve uzman, tecrübeli kadrosuyla siz değerli dostlarımızın hizmetine girmiştir. Zirve Tercüme tarafından yapılan bütün tercümeler kalite kontrol ekibimiz tarafından tekrar incelenip son hali “0” hata ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Elimizde ki her türlü imkânları siz kıymetli dostlarımız için seferber etmeye hazırız. Ve bu uğurda prensiplerimizden şaşmayarak, ekonomik şartlara aldırış etmeden “Önce Hizmet ve İnsan” ilkemizden yola çıkarak sizlere en iyiyi en uzakta olsa bile getirmeye çalışıyoruz. 

 

Hizmetler

Dünyanın her yerine tercüme;

Dünyanın neresinde olursanız olun…Zirve tercüme sayesinde bütün çeviri işlemleriniz zengin çevirmen kadromuzla ivedilikle siz değerli müşterilerimize ulaştırılır.

  • *İstanbul da mısınız? Mail üzerinden hemen ya da motor kurye yoluyla birkaç saatte elinizde.
  • *Şehir dışın da mısınız?Mail üzerinden hemen ya da bir gün sonra kurye ile elinizde.
  • *Yurt dışında mısınız?Mail üzerinden hemen, yada tasdikli belgeler için 1-2 gün içerisin de güvenilir global taşımacılık şirketleri aracılığı ile elinizde.

Amacımız size hızlı ,güvenilir ve en uygun hizmeti vermektir

İNTERNET SİTENİZİ TERCÜME EDELİM
Dış ticaret ile uğraşan siz değerli müşterilerimiz; yabancı dil bilmenin önemini siz bizden daha iyi biliyorsunuz.
Bilindiği üzere İngilizce bugün neredeyse herkesin bilmek zorunda olduğu bir dil haline geldi. Hele hele dış ticaret yapan bir firma iseniz bu meselenin zorunluluğu bir kat daha artıyor. Yalnız reel olan bir konu da pazarlar da hizmet ve ürünlerini farklı dillerde anlatarak satmaya çalışan kurumların potansiyel müşterilerine ulaşmak için artık İngilizce dışında lokal dillerde de hizmet yarışına giriştiklerine şahit olmaktayız. Yani eğer ana dili İspanyolca olan ülkelerle çalışıyorsanız ek olarak İspanyolca da bilmeniz çok büyük bir avantaj,Hatta eğer ana dili Fransızca olan ülkelerle çalışıyorsanız Fransızca,eski Rusya dan ayrılan devletler ile çalışıyorsanız Rusça bilmeniz çok büyük bir avantaj.Yada siz bilmeseniz de müşteri temsilciniz bu dillere çok iyi hakim olması gerekli ki siz ürününüzün tanıtımını en iyi şekil de yapabilesiniz.Ve diğer şirketlere nazaran daha kaliteli hizmetler sunduğunuzun karşı tarafın idrakine bırakabilirsiniz. Bunun yanı sıra diğer önemli bir noktada ;dünya globalleştikçe ve kültürler yakınlaştıkça aynı dil konuşulacak tezinin tam aksine kültürlere sahip çıkılması adına herkesin kendi dilin de hizmet istemesi sonucu ile karşılaşmaltayız.

Yukarıda saymış olduğumuz bu akılcı sebeblerden dolayı siz değerli dış ticaret ile uğraşan müşterilerimize daha çok ayrıcalıklı ve diğer şirketlerden daha avantajlı konuma geçmek istiyorsanız , çalıştığınız ülkelerin diline internet sitenizi de tercüme ettirmenizi ve daha geniş bir kitleye seslenmeniz için naçizane önerilerimizi bildiriyoruz

Neden Ümraniye Zirve Tercüme

 

Ümraniye Zirve Tercüme adına layık olmaya çalışan geniş kadrolu yapısının yanında kaliteli, hızlı, bürokrasiden uzak, işini liyakatiyle yapan bir tercüme bürosu olduğundan, sizlere en iyiyi en yakına getirmeyi hedeflediğinden, tam kapasite hizmet anlayışıyla çalıştığından, müşterilerini tanıştığı günden itibaren dostu olarak kabul eden, adeta onları iş partneri olarak gören bir firma olduğundan Ümraniye Zirve Tercüme tercih sebebidir.

 

Ümraniye Zirve Tercüme Ümraniye sınırlarında bulunan bir tercüme bürosudur. Kısacası Ümraniyelilerin tercüme bürosudur. Ümraniyelilere, ümraniye merkez’de lokasyon olarak en uygun yerdedir. Her şey siz müşterilerimiz için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. İşimiz sizleri zahmete sokmak değil, sizlerin işlerini kolaylaştırmaktır. Ümraniye Zirve Tercümeyi diğer tercüme bürolarından ayıran bir başka özellik ise, alışılmış, bilinen, sıkıcı, basık, kasvetli, güneş almayan tercüme büroları gibi olmamasıdır. Müşterilerinin içini ferahlatan, modern dekoruyla adeta bir moda evini andıran yapısıyla ziyaretçilerinin ruhunu serinleten özel bir yapıya sahiptir.

 

Her türlü, beyanname, sözleşme, vekaletname, muvafakatname, nufus örneği çevirisi, pasaport çevirisi, libya pasaportu çevirisi, gibi vesair yeminli tercüme hizmetini ümraniye’de tercüme ofisimizde bulabilirsiniz. Diğer serbest tercümeleriniz için de sizlere 24 saat hizmet vermekteyiz. Ümraniyeliler bizi tanır gece 03:00’da telefonlarının cevapsız kalmayacağını bilirler. Biz ümraniyeliler için çalışıyoruz.

Sizleri hiç üzmedik, üzmeyeceğiz, çünkü biz Ümraniyeliyiz. 

 

Anahtar kelimeler

 

 

tercüme, tercüme bürosu, istanbul tercüme bürosu, istanbul tercüme büroları, ümraniye tercüme, çekmeköy tercüme, dudullu tercüme, kadıköy tercüme, imes tercüme, sancaktepe tercüme, sarıgazi tercüme, beşiktaş tercüme, acil tercüme, hızlı tercüme, ispanyolca tercüme, ingilizce tercüme, almanca tercüme, arapça tercüme, fransızca tercüme, gürcüce tercüme, rusça tercüme, ukraynaca tercüme, portekizce tercüme, farsça tercüme, romence tercüme, özbekçe tercüme, türkmence tercüme, azerice tercüme, kırgızca tercüme, kazakça tercüme, ibranice tercüme, italyanca tercüme, danca tercüme, isveççe tercüme, fince tercüme, macarca tercüme, akademik tercüme, tıbbi tercüme, medikal tercüme, çeviri, çeviri bürosu, yeminli tercüme, yeminli tercüman, ümraniye yeminli tercüme, ümraniye yeminli tercüman,

 

 ©2008 Zirve Tercüme ve Dil Hizmetleri Ümraniye/Ümraniye Tercüme Bürosu ispanyolca tercüman TERCÜME
Web Tasarımı: Maxbilisim


Referanslarımız